Dovolujeme si Vás pozvat na festival Týden mozku, který formou přednášek a bohatého doprovodného interaktivního programu představuje nejnovější objevy a trendy ve výzkumu mozku a neurověd. Akce je součástí celosvětové kampaně Brain Awareness Week (BAW), která si klade za cíl zvýšit povědomí veřejnosti o úspěších a přínosech výzkumu mozku. Letošní ročník se celý uskuteční online v termínu 15. – 21. března 2021 a již tradičně ho pořádá Akademie věd ČR.

Ve všední dny na Vás a Vaše studenty čekají zajímavé přednášky předních českých odborníků, jako jsou například zakladatel festivalu v České republice prof. MUDr. Josef Syka, DrSc. nebo prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc., FRCPsych. z Národního ústavu duševního zdraví. Kompletní program bude zveřejněn 8. března 2021 na festivalovém webu www.tydenmozku.cz. Vstup na veškeré akce je zdarma.

Kvůli přetrvávající epidemiologické situaci jsme se rozhodli letošní ročník uspořádat online, proto není třeba se na přednášky nebo doprovodný program nijak registrovat. Po zveřejnění programu najdete vždy u každé akce informaci, jak se k vysílání připojit. Přednášky pak bude možné pustit i ze záznamu.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na e–mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na setkání s Vámi.

   Za realizační tým Týdne mozku
Bc. Tereza Michalčáková, DiS.
odborný referent