divky fotbalDne 21. 6. 2018 se zúčastnily naše děvčata fotbalového turnaje v malé kopané na Letním stadiónu v Pardubicích. Do turnaje bylo přihlášeno 8 družstev, z toho výběr dívek ze ZŠ Ohrazenice, které vyhráli krajskou soutěž ve fotbale.

 

 

 

Dívky postupně sehrály během turnaje 7 zápasů.

ZŠ Choltice – ZŠ Benešovo náměstí 0:3
ZŠ Choltice – ZŠ Ohrazenice mladší 0:0
ZŠ Choltice – ZŠ Sezemice 2:1 – Koláčná, Suchochlebová
ZŠ Choltice – ZŠ Polabiny I 2:0 - Koláčná, Suchochlebová
ZŠ Choltice – ZŠ Přelouč 1:1 – Koláčná
ZŠ Choltice – ZŠ Ohrazenice starší – 0:8
ZŠ Choltice – ZŠ Bratranců Veverkových 3:0 – Suchochlebová 3x

Dívky obsadily celkové 3. místo, kdy bohužel v přímém souboji se ZŠ Přelouč pouze remizovali 1:1, přičemž rozhodčí v poslední minutě nepískl evidentní penaltu na naší hráčku, která mohla skórovat. Ale i tak se dívky snažily a po krásném boji se mohli radovat ze zisku bronzového poháru. Jelikož náš tým tvořily především hráčky 6. a 7. třídy, díky tomu máme do budoucna velký příslib zisku dalších cenných kovů.

Školu reprezentovaly:

6. třída: Elen Dvořáková, Monika Suchochlebová
7. třída: Tereza Bačkovská, Natálie Koláčná, Romana Halbichová
9. třída: Nikola Petříčková, Nikola Nováková

Ing. Jan Brožek