Ve středu 25. ledna jsme měli v choltické tělocvičně opět sportovní hody. Byl odehrán školní turnaj ve florbalu. Účast byla parádní – 6 družstev. Spokojených diváků, z řad spolužáků, bylo tentokráte přesně 22 :-) Hrálo se ve skupinách a dále o umístění. (Vše jsme zvládli i s přestávkou na penalty za dvě hodinky.) Všichni zúčastnění nejenom hráli, ale také fandili, čímž vytvořili parádní atmosféru celého turnaje. Udělali jsme také hodně fotek, které nám v budoucnu připomenou neopakovatelnou atmosféru letošního turnaje. Za zmínku stojí oslava jediného gólu našich děvčat z utkání o poslední místo. V ten moment byl oslavován jako rozhodující v sedmém utkání o pohár play-off :-)

…ale k turnaji… favoritem bylo družstvo Honzy Piskače, které rozehrálo turnaj neslaně-nemastně a mělo do předpokládané dominance daleko. Ovšem v průběhu turnaje se rozehrál Jakub Homola a nebylo co řešit, ani ve finále. Takže favorit vyhrál a na druhém místě skončila ekipa Davida Kuchaříka. Té chybělo trochu drzosti a mohli ve finále soupeře více potrápit. Na třetím místě se umístila naše „osmička“. Měla široký kádr hráčů a možná je to trošku rozhodilo z rytmu. Čtvrté místo nakonec po trestných stříleních obsadilo družstvo Martina Růžka s dvěma páťáky – Honzou Korečkem a Milanem Kellerem – velice nás překvapili. Na pátém místě se umístilo vyrovnané družstvo šesťáků, kteří měli až moc velký respekt k soupeřům. No, a na posledním místě bylo družstvo, kterému jsme všichni móóc fandili – naše děvčata. Jestli tvrdila, že to je jejich premiéra – tak klobouk dolů, byla fantastická…

florbal choltice 07 florbal choltice 12 florbal choltice 15 florbal choltice 18
 camera Další foto...      

Skupina A:

  1. Piskač – Homola, Kroužel
  2. Walter – Petr, Kollárovič, Bulavčák, Kubín
  3. Kučera – Nekvapil, Kváč, Bačkovský, Šulc

Skupina B:

  1. Kuchařík – Popovič, Daněk, Nekvapil
  2. Růžek – Plechatý, Koreček, Keller
  3. Kosinová – Nováková, Kočová, Petříčková

Výsledky zápasů:

1. Piskač - Kučera  2 : 0
2. Kuchařík – Kosinová  4 : 0
3. Walter – Kučera  5 : 0
4. Růžek – Kosinová  4 : 0
5. Piskač – Walter  3 : 0
6. Kuchařík – Růžek  5 : 0
7. o páté místo: Kosinová – Kučera  1 : 2
8. o třetí místo: Walter – Růžek  1 : 0 SN
9. o první místo: Piskač – Kuchařík  4 : 1

Konečné pořadí:

1. BOBŘÍCI – Jan Piskač, Jakub Homola, Petr Kroužel
2. SVÍTÁNÍ – David Kuchařík, Jan Popovič, Pavel Daněk, Vojtěch Nekvapil
3. VYŠE-HRAD – David Walter, Filip Petr, Peter Kollárovič, Tomáš Bulavčák, Matěj Kubín
4. GREMLINS – Martin Růžek, Petrik Plechatý, Jan Koreček, Milan Keller
5. PRAŽENÁ KÁVA – Ondřej Kučera, Filip Nekvapil, Michael Kváč, Jakub Šulc, Michal Bačkovský
6. UNICORNI – Markéta Kosinová, Nikola Nováková, Justýna Kočová, Nikola Petříčková

Celý turnaj odchytali tři brankáři – Tomáš Dvořák, Šimon Hrdý a Filip Šanda.

Organizaci zajišťovali a také se bavili: Mgr. Hana Ošlejšková a Ing. Zdeněk Hanák