Po účasti našich chlapců na okrskovém finále v basketbalu jsme do Přelouče 2.3. vyrazili i s družstvem dívek. Nemáme na škole jediného aktivního basketbalistu nebo basketbalistku, ovšem chuť do tohoto sportu nám nechybí. V hodinách tělesné výchovy ho rádi hrajeme a bavíme se u toho. Tentokráte jsme v Přelouči dostali ledovou sprchu, ale snad nás to neodradí od toho, abychom s radostí v hodinách tělesné výchovy pokračovali. Výsledek byl hrozivý, ale s postupujícím časem jsme dostávali míň košů, než jsme dali. Takže výsledek: 9 : 88. Naše body zaznamenali: Kristýna Dobruská 3, Barbora Patočková 2, Anna Dvořáková 2 a Nikola Nováková 2. Úkol být nejhezčí jsme taky „na sto P“ splnili a na zastávce u „Kebabu“ jsme si slíbili, že příští rok budeme v okrskovém finále minimálně opět na druhém místě :-)

basket prelouc divky 01 basket prelouc divky 02 basket prelouc divky 03 basket prelouc divky 04

Ing. Zdeněk Hanák