Žáci 9. ročníku se zapojili do dvou veřejných sbírek.  Ve středu 29. září prodávali žluté kytičky v rámci Českého dne proti rakovině. Utvořili 4 skupinky, které u nichž jste si mohli zakoupit symbolické kytičky ve škole i v obci. Žáci v této sbírce získali krásných 12.250 Kč.

Ve dnech12. a 13. října prodávali symbolické „Bílé pastelky“   na podporu nevidomých. Pří této akci se podařilo vybrat částku 5.100 Kč.

Všem, kteří pomáhali a přispěli, mnohokrát děkujeme.

bila pastelka 01 bila pastelka 02

Jan Brožek

Dne 9.12. 2019 vyvrcholilo naše tříměsíční úsilí v rámci projektu Abeceda peněz pořádaného ČS. Jarmark jsme si náležitě užili a za utržené peníze uskutečníme naše školní výlety. Už se těšíme.

detsky jarmark 28 detsky jarmark 34 detsky jarmark 37 detsky jarmark 41

Připojujeme závěrečný proslov  ředitele naší firmičky Dárky pro radost:

Stejně jako každý rok, i v letošním roce proběhlo fotografování prvňáčků do novin.

1A 1B

Fotografie našich prvních tříd vyšli v Pardubickém deníku 16.10.2019.

CDPR dark 2019

Ráda bych poděkovala všem zúčastněným a hlavně Vám za pomoc a spolupráci při veřejné sbírce.

Velmi si vážím pomoci při sbírce v boji proti rakovině, která se konala 15. 5. 2019

S pomocí žáků se podařilo vybrat celkem 18.908,- za 767 ks prodaných kytiček, což vychází na velmi pěkný průměr cca 24,65 Kč za kytičku.

Velké díky, patří vedení školy za pomoc při organizaci sbírky, jak už propagací mezi žáky o konání sbírky, tak uvolnění žáků 9. třídy k prodeji kvítků v obci a ve škole.

Akce se zúčastnily a můj velký dík patří:

mému synovi Michalovi Kernovi žákovi 6. třídy za pomoc při prodeji kvítků ve škole i mimo ni.
A dále žákům, kteří vytvořili skupiny a prodávali v Cholticích.

1. Martin Růžek a Patrik Plechatý … vybrali částku 1.727,- Kč
  2. Aleš Svoboda a Ondřej Kašík ... vybrali částku 1.338,- Kč
  3. Adam Vančura a Mariana Mádlová ... vybrali částku 2.603,- Kč

Celkem žáci ZŠ vybrali krásných 5.668,- a touto částkou se podíleli na celkové částce 23.772,- kterou se nám tento den povedlo vybrat pro sbírku Ligy proti rakovině.

Průměrná prodejní cena za jednu kytičku byla 26,40 Kč! Společnými silami jsme prodali všech 900 ks kytiček.

Všem, kteří se na sbírce podíleli patří můj velký DÍK!

Kernová Pavla

CDPR 2018 plakat A4 fin

Velmi si vážím pomoci při sbírce v boji proti rakovině, která se konala 16.5. 2018.

Velké díky, patří vedení školy za pomoc při organizaci sbírky, jak už propagací mezi žáky o konání sbírky, tak uvolnění 7 žáků 9. třídy a 1 žákovi 5. třídy k prodeji kvítků v obci a ve škole.

Akce se zúčastnily a můj velký dík patří:

mému synovi Michalovi Kernovi žákovi 5. třídy za pomoc při prodeji kvítků ve škole a dalších veřejných místech.
žákům 9. třídy v těchto skupinách:
Matěj Kubín, Adam Kolář
Justýna Karabcová, Nikola Petříčková
Markéta Kosinová, Nikola Nováková, Lukáš Holub

Všem, kteří se na sbírce podíleli patří můj velký DÍK!

Věřím, že minimálně stejný úspěch budeme mít i příští rok.
Přeji Vám mnoho zdraví, úspěchů a moc Vám děkuji za podporu a pomoc.

S pozdravem Kernová Pavla