Záložka do knihy spojuje školy

  zalozky

  V říjnu se naše škola zapojila do 13. ročníku mezinárodního česko-slovenského projektu Záložka do knihy spojuje školy, který spolupořádají Národný inštitút vzdelávania a mládeže a Knihovna Jiřího Mahena v Brně. Cílem projektu je navázání kontaktů mezi českými a slovenskými základními školami a osmiletými gymnázii, podpora čtenářství a přátelství prostřednictvím výměny záložek do knih. Proto jsem se i my pustili do výroby a různými technikami jsme pro děti z partnerské základní školy ze Žilinského samosprávného kraje vytvořili záložky zachycující postavy a příběhy z našich oblíbených knížek. Třeba s výměnou záložky nalezneme i nové kamarády.

  Mgr. Blanka Váňová

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality