Prezidentské volby – AJ projekt 8.třídy

  V měsíci lednu se na naší škole konaly prezidentské volby a žáci 8. tříd si tak mohly vyzkoušet vytvořit si svou vlastní kampaň, napsat si program, odpovídat na otázky ostatních žáků, přesvědčit své voliče a prezentovat se v rámci školy. Projet probíhal v rámci hodin AJ což znamenalo vypracovat volební plakát v angličtině a 8.B měla možnost vyzkoušet si předvolební diskusi v anglickém jazyce s 9.A. Ostatní žáci školy měli možnost hlasovat a vybrat si kandidáta, který se jim líbí.

  Celkem kandidovalo 12 prezidentských kandidátů, 5 z 8.A a 7 z 8.B. Každý prezidentský kandidát měl 2 poradce, kteří mu pomáhali s kampaní a přesvědčováním voličů. Hlasoval 1. i 2. stupeň včetně učitelů.

  Volby 02 Volby 03 Volby 06 Volby 07
  camera Další foto...      

  Mgr. Martina Hanušová

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality