Hurááá, jedéééém...

  Stejně tak jako chlapci a děvčata z 1-3 tříd jsme nezůstali pozadu ani my a vyrazili jsme na „Průhon“ se sáňkami, talíři a igelitovými pytli ochutnat krásy letošní zimy. Je nádherné sledovat naše (Vaše) děti, jak vyvádějí na sněhu. Jsou trošku omrzlí, ale kopec sjíždějí naplno a s hurónským smíchem. Je to paráda je pozorovat a vrátit se do dětských let, plných sněhových radovánek. Možná si někteří rodiče myslí, že je to nebaví a je to pro ně nudné, ale věřte, že se mýlíte. Cesta na kopec na začátku hodiny trvá tak 5 minut díky jejich radosti, která je žene, a návrat je vždy smutný a dlouhý cca 20 minut. Letošní zima nás opravdu baví a je nám příjemná. Tak trošku omluvte improvizaci v organizaci jejich hrátek a veselí, vždyť to děláme pro ně a jejich radost a zábavu, toť vše.

  zimni radovanky 09 zimni radovanky 12 zimni radovanky 20 zimni radovanky 23 zimni radovanky 32
  camera Další foto...        

  Mgr. Hana Ošlejšková, Mgr. Zuzka Vyhnálková a Ing. Zdeněk Hanák

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality

  • 24 květen 2024
   Český den proti rakovině
   Dne 15.května 2024 se naše ZŠ zapojila do dobročinné sbírky Český den proti rakovině, která...
  • 21 květen 2024
   Škola v přírodě 4. třídy
   Juráška den první Dorazili jsme ve zdraví do Olešnice v Orlických horách, kde nás přivítala chata...
  • 21 květen 2024
   Ve čtvrtek 16. května jsme se sedmáky vyrazili na exkurzi do Prahy. Na Pražském hradě jsme se...
  • 17 květen 2024
   Národopisné oblasti a lidová tvorba ve 4.A
   Projektem o národopisných oblastech Čech a Moravy jsme se začali zabývat v období...
  • 17 květen 2024
   Den matek
   Dne 13. 5. 2024 se konala na naší škole besídka ke Dne matek. Žáci 1. stupně potěšili svými...