Abeceda peněz ve 4. A a 4. B – Vánoční jarmark

  Abeceda peněz je akce České spořitelny, které se již před třemi lety zúčastnila tehdejší třída 4. B. Vánoční prodej tehdy probíhal převážně v areálu České spořitelny v Přelouči. Náš trh byl uskutečněn formou internetového obchodu. Každá třída dostala od zástupkyně České spořitelny zálohu 3 000,- Kč na nákup materiálu. Potom jsme se pustili do pilné práce, abychom měli co největší zásoby výrobků. Ty jsme nafotili, určili jsme ceny, vystavili na stránkách České spořitelny – Abeceda peněz a čekali, jak se budou obchody „hýbat“.

  Bylo zajímavé sledovat, jak objednávky přibývají. 11. a 12. prosince si pak objednavatelé chodili do školy vyzvednout a zaplatit své objednávky. To, co se nepodařilo prodat on-line, jsme nabídli návštěvníkům Vánočního jarmarku. Přes počáteční obavy se nám podařilo vydělat nejen 3 000,- Kč, které jsme po ukončení akce museli vrátit, ale mnohem více. Domluvili jsme se, že vydělané peníze si přidáme na relaxační pobyt, který nás čeká na konci školního roku.

  1 000,- Kč také každá třída věnuje dennímu stacionáři Další cesta v Cholticích.

  abeceda penez jarmark 02 abeceda penez jarmark 14 abeceda penez jarmark 27 abeceda penez jarmark 33
  camera Další foto...      

  Jsme rádi, že jsme se Abecedy peněz zúčastnili a všem ji doporučujeme.

  Mgr. Zuzana Bílková

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality