Divadelní představení Showtime

  Dne 13. 3. 2023 jsme se spolužáky z 7. - 9. ročníků navštívili Východočeské divadlo v Pardubicích. Divadelní představení Showtime od studia LAIK, jehož režisérem je Zdeněk Rumpík, bylo o dětech z dětského domova. Domovu hrozilo zavření, ale děti se nevzdávaly, bojovaly o něj a nakonec zvítězily.  Divadelní hra poukazovala na to, že nelze soudit lidi dle místa, odkud pochází. Nezáleží na tom, jestli je člověk chudý nebo bohatý. Všichni jsme nakonec stejní, a proto bychom se měli mezi sebou chovat rovně a spravedlivě. 

  Líbilo se nám, že hra byla pojatá jako muzikál a herci byli především teenageři.

  Jsme rády, že jsme do divadla zavítaly.

  žákyně 9. ročníku

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality