Zahájení 2. pololetí ve 3.B

  Jak jinak zahájit společně 2. pololetí než něčím příjemným?

  Ve čtvrtek 1. února jsme si užili společnou snídani. Neučíme se pouze vyjmenovaná slova, matematiku, prvouku, k celkovému vzdělávání patří i slušné stolování, připravit si jídlo, uklidit si po sobě…. Už příprava snídaně byla zajímavá – tentokrát jsme zvolili ˇšvédský stůl“. Na talíře jsme nakrájeli housky, chléb, loupáky, koláče, štrůdl, jablíčka. Na další talířky připravili máslo, pomazánku, marmeládu a jiné dobroty. K pití jsme měli buď minerálku nebo vodu. Každý si na svůj talířek připravil to, na co měl chuť, a co dokázal sníst. Tím jsme předešli zbytečným nedojedeným zbytkům a plýtvání jídlem. Stůl jsme si nechali k dispozici asi tak do 10.30, jako v hotelu 😊 a poté vše společnými silami uklidili. Už se těšíme na příští společnou snídani. Upečeme si něco sami, o to více nám bude chutnat.

  Společná snídaně 3.B 01 Společná snídaně 3.B 02 Společná snídaně 3.B 03

  Mgr. Radmila Falgenhauerová

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality

  • 24 květen 2024
   Český den proti rakovině
   Dne 15.května 2024 se naše ZŠ zapojila do dobročinné sbírky Český den proti rakovině, která...
  • 21 květen 2024
   Škola v přírodě 4. třídy
   Juráška den první Dorazili jsme ve zdraví do Olešnice v Orlických horách, kde nás přivítala chata...
  • 21 květen 2024
   Ve čtvrtek 16. května jsme se sedmáky vyrazili na exkurzi do Prahy. Na Pražském hradě jsme se...
  • 17 květen 2024
   Národopisné oblasti a lidová tvorba ve 4.A
   Projektem o národopisných oblastech Čech a Moravy jsme se začali zabývat v období...
  • 17 květen 2024
   Den matek
   Dne 13. 5. 2024 se konala na naší škole besídka ke Dne matek. Žáci 1. stupně potěšili svými...