Tělesná výchova na sněhu

  Ve zdravém těle zdravý duch

  Že hodiny tělesné výchovy nemusí být pouze v zimních měsících v tělocvičně se přesvědčili žáci druhého a třetího ročníku. Ti totiž šli o hodinách tělesné výchovy sáňkovat a bobovat na „průhon“ tj. choltický kopec u zámku. Díky skvělému slunečnému počasí byly tyto hodiny velkým zpestřením, což dokazují úsměvy na fotografiích.

  Bboby 3 tridy 01 Bboby 3 tridy 12 Bboby 3 tridy 19 Bboby 3 tridy 33
  camera Další foto...      

  Ing Jan Brožek

  Bobování na Průhonu

  V úterý 5. 12. po školní návštěvě Mikuláše a jeho party se děti 1. A a 1.B vypravily s pekáči, boby, lopatami, pneumatikami apod. do obory na Průhon, aby si užily sněhové nadílky. Jaká byla nálada na kopci, si můžete prohlédnout v galerii.

  průhon 1 průhon 2 průhon 3 průhon 6
  camera Další foto...      

  Mgr. Z. Bílková a Mgr. J. Štoková

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality