Fotbalové jaro zahájili deváťáci

  První jarní fotbalový turnaj uspořádala naše škola pro žáky 7.-9. tříd v pátek 5. dubna. Bohužel se na tento turnaj přihlásily pouze tři školy. Krom nás ještě obě školy z Přelouče, a to ZŠ Smetanova a ZŠ Masarykovo náměstí. Zápas trval 2x15 minut a o vítězi se rozhodovalo v posledním zápase mezi ZŠ Choltice a ZŠ Masarykovo náměstí. Choltičtí dvakrát v zápase dotahovali a utkání skončilo remízou 2:2. O vítězi tedy rozhodlo skoré, a zatímco my jsme porazili ZŠ Smetanova pouze 5:0, tak ZŠ Masarykova zvítězila 9:0, a díky tomu tento turnaj vyhrála. Do okresního kola postoupily první dvě školy.

  Ing. Jan Brožek

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality

  • 24 květen 2024
   Český den proti rakovině
   Dne 15.května 2024 se naše ZŠ zapojila do dobročinné sbírky Český den proti rakovině, která...
  • 21 květen 2024
   Škola v přírodě 4. třídy
   Juráška den první Dorazili jsme ve zdraví do Olešnice v Orlických horách, kde nás přivítala chata...
  • 21 květen 2024
   Ve čtvrtek 16. května jsme se sedmáky vyrazili na exkurzi do Prahy. Na Pražském hradě jsme se...
  • 17 květen 2024
   Národopisné oblasti a lidová tvorba ve 4.A
   Projektem o národopisných oblastech Čech a Moravy jsme se začali zabývat v období...
  • 17 květen 2024
   Den matek
   Dne 13. 5. 2024 se konala na naší škole besídka ke Dne matek. Žáci 1. stupně potěšili svými...