Žonglérská dílna – Motýlí cirkus

  V pondělí 17.1. 2022 jsme v družině přivítali pana Jiřího Sadilu s Motýlím cirkusem. Pan Sadila je odborník z praxe, který má 20 let zkušeností v oblasti Social circus activities (tzn. Nový cirkus) – žonglování , akrobacie.

  Projektový den byl naplánován pro žáky III. a IV. oddělení ŠD.

  Program provázely prvky cirkusové pedagogiky (žonglování) a hudba typická pro cirkusové programy, která dotvářela optimistickou atmosféru. Žáci se naučili používat různé pomůcky – kruhy, šátky, talíře, míčky, švihadla, lano, levistick, trubky, skákací tyč, jednokolo, mini tříkolka. Pestrý program probíhal v radostné atmosféře. Projektový den vedl k soudržnosti kolektivu, posílení důvěry, toleranci a všímavosti.

  Spolupráce mezi lektorem a pedagogem byla výborná. V průběhu konání projektového dne postupně přicházely do družiny paní učitelky z prvního stupně, aby se dozvěděly nové nápady a podněty do výuky. Rádi přivítáme pana Sadilu na dalších akcích v družině.

  Zonglerska dilna 03  Zonglerska dilna 04  Zonglerska dilna 21  Zonglerska dilna 23 
   camera Další foto...      

  Markéta Zářecká

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality

  • 24 květen 2024
   Český den proti rakovině
   Dne 15.května 2024 se naše ZŠ zapojila do dobročinné sbírky Český den proti rakovině, která...
  • 21 květen 2024
   Škola v přírodě 4. třídy
   Juráška den první Dorazili jsme ve zdraví do Olešnice v Orlických horách, kde nás přivítala chata...
  • 21 květen 2024
   Ve čtvrtek 16. května jsme se sedmáky vyrazili na exkurzi do Prahy. Na Pražském hradě jsme se...
  • 17 květen 2024
   Národopisné oblasti a lidová tvorba ve 4.A
   Projektem o národopisných oblastech Čech a Moravy jsme se začali zabývat v období...
  • 17 květen 2024
   Den matek
   Dne 13. 5. 2024 se konala na naší škole besídka ke Dne matek. Žáci 1. stupně potěšili svými...