Cirkusové dílny opět v družině

  V pondělí 19. února 2024 jsme si zpříjemnili den v družině projektem s názvem "Cirkusová dílna". Přivítali jsme nám dobře známého pana Jiřího Sadilu. Přijel se svými jednokoly, dvojkoly, žonglérskými kužely, chůdami, šátky, balančními talířky a jinými pomůckami.

  Předvedl nám, jak se s těmito předměty zachází a co se s nimi dá naučit. Děti se postupně ujaly všeho, co bylo k dispozici, a začaly zkoušet, co zvládnou a k čemu mají odvahu.

  Zábava nebrala konce, a tak děti během skoro dvou hodin byly schopné roztočit na proutku žonglovací talíře nebo aspoň ujet na šlapadle krátkou vzdálenost. Program byl prokládán hudebním doprovodem pana Sadily na píšťalu.

  Co dětem tento program přinesl: radost, trénink rovnováhy a koncentrace, zlepšení koordinace pohybu, rozvoj píle a vytrvalosti, spolupráci s ostatními a inspiraci pro smysluplné trávení volného času.

  Cirkusové dílny byly moc fajn a určitě bychom je chtěli zopakovat.

  Děkujeme panu Sadilovi za návštěvu, za vlídný a trpělivý přístup k dětem a celkově za báječnou a uvolněnou atmosféru.

  Sadila cirkusove dilny 01 Sadila cirkusove dilny 02 Sadila cirkusove dilny 03 Sadila cirkusove dilny 04
  camera Další foto...      

  Markéta Zářecká

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality